ghotika:jak se líčit a oblékat!!!

28. listopadu 2006 v 16:24 | W.A. |  Gothic
JAK SE LÍČIT A OBLÉKAT!!!
Gothické líčení je založeno hlavně na kontrastu mezi tmavou a světlou a to hlavně mezi čerou a černou Používá se nejsvětlejší odstín make-upu, ale ne úplně bílý a líce nezvýrazňujeme pomocí růže.
Make-up přetřeme opět nejsvětlejším odstínem pudru a nebo použijeme bílý ovšem nesmíme ho dát na kůži v kilové vrstvě!
Na oči používáme černou řasenku, černé linky a tmavé stíny nemusí to být zrovna černý, ale například tmavě hnědý nebo černo fialový a opravdu nám nejde o to aby toho na očích bylo co nejvíce. Stíny si nikdy nenanášejte až k obočí! Stačí jenom trocha stínů..
No a nakonec rty. Buď si jí vůbec malovat nemusíte, protože vzhled vypadá velice svěže a i když máte zvýrazněné jen oči. Ale já osobně jsem pro jejich nalíčení buď fialovo-černou nebo černou rtěnkou, což vypadá velice esteticky a nebo krvavě rudou rtěnkou.
Velmi originálně může vypadat například černý znak pod okem.
Určitě by jsme též neměli zapomenout na nehty, kterým dodá na temném vzhledu špičaté zapilování a černý lak.
Vlasy vypadají nejlépe pokud jsou černé, dlouhé a bez ofiny. Samozřejmě je můžete mít i krátké a nebo s rovně střiženou ofinou. Jak už jsem řekla nejlepší je černá barva, ale též se dá použít tmavý odstín červené, růžové, fialové, apod.
Oblečení se nedá přesně definovat. Každý by měl nosit to co má rád a v čem se cítí dobře, avšak měli by to být tmavé barvy a ne zářící růžová Nejčastěji se nosí korzety, trička například s krajkou na kůži, sukně jakéhokoli střihu černé, tmavě fialové, tmavě modré, korzetové šaty, rukavičky, černé punčochy, děrované silonky, kozačky, apod. Měli byste však počítat s tím, že žijete ve městě mezi nechápajícíma lidmi, takže se mnoho gotiků krotí(nic jiného nám bohužel nezbývá).
Doplňky jsou často ze stříbra a jsou to většinou kříže, pentagramy a jakékoli přívěsky, které se dotýkají okultismu. Pěkné jsou také obyčejné černé korále. Též jsou používány tmavé kameny a nebo různé metalové obojky a náramky s ostny.

No a budu ráda kdyby jste to někdy zkusili a poslali nám to na meil.Fota zveřejníme a dáme anketu.U se těšim vaše W.A.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama